MSM – Metylosulfonylometan (90 tabl.) Nature’s Sunshine NSP

87.00

Metylosulfonylometan (MSM) to organiczny związek siarki, która w ludzkim organizmie występuje jako składnik struktury białkowej czy mazi stawowej.

Opis

SUPLEMENT DIETY


Metylosulfonylometan brzmi dość groźnie, prawda? Tak naprawdę nie ma się czego obawiać, bo MSM to po prostu organiczny związek siarki, która w ludzkim organizmie występuje jako składnik struktury białkowej czy mazi stawowej. Uważa się, że siarka występuje w każdej komórce organizmu i jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania. Siarkę znajdziemy w warzywach (np. cebuli, kapuście, brokułach), jajkach, czy owocach (np. awokado, czarna porzeczka).  Niestety bardzo łatwo ulega ona „zniszczeniu” w procesach gotowania, pasteryzacji oraz zamrażania. Dlatego też warto rozważyć suplementację, która w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą pomoże w dostarczeniu do organizmu tak ważnej dla nas siarki.

Każda tabletka MSM dostarcza aż 750 mg metylosulfonylometanu.

Metylosulfonylometan (MSM) jest organiczną formą siarki.


MSM – Metylosulfonylometan SKŁADNIKI:

Metylosulfonylometan (MSM), substancje wypełniające (celuloza, maltodektryna, kwasy tłuszczowe), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).


KLUCZOWE SKŁADNIKI:

Zawartość w zalecanej porcji (2 tabl.):

  • Metylosulfonylometan (MSM)………………………1500 mg*

*Nie określono Referencyjnych wartości spożycia.

MSM – Metylosulfonylometan Nature’s Sunshine NSP


ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA:

Spożywać dwie tabletki dziennie w trakcie posiłku.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Nature’s Sunshine zachęca do prowadzenia zdrowego stylu życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

źródło

MSM - Metylosulfonylometan (90 tabl.) Nature's Sunshine NSP Polska

Product Name: MSM - Metylosulfonylometan Nature's Sunshine

Product Description: Metylosulfonylometan (MSM) to organiczny związek siarki, która w ludzkim organizmie występuje jako składnik struktury białkowej czy mazi stawowej.

Price: 87

Currency: PLN

Availability: InStock

More...

Sending
User Rating 5 (1 vote)