Zestaw kosmetyków Bremani Care

700.00 z VAT

Produkty Bremani Care zostały specjalnie opracowane dla Nature’s Sunshine i wyprodukowane w wysokotechnologicznym zakładzie produkcyjnym o światowej sławie.

Kategorie: ,

Opis

Zestaw kosmetyków Bremani Care

Firma Nature’s Sunshine przedstawia innowacyjną linię włoskich kosmetyków o działaniu odmładzającym do użytku domowego na poziomie profesjonalnym! Odmładzające kosmetyki Bremani Care to gwarancja piękna i zdrowia Twojej skóry! Wyjątkowe opracowania włoskich ekspertów legły u podstaw produktów sprzyjających regeneracji komórek skóry, odnowie zdrowia i wspaniałego wyglądu zewnętrznego cery – wszystkiego tego, dzięki czemu kobieta zyskuje pewność siebie!

Zestaw kosmetyków Bremani Care

Produkty Bremani Care zostały specjalnie opracowane dla Nature’s Sunshine i wyprodukowane w wysokotechnologicznym zakładzie produkcyjnym o światowej sławie, w modowej stolicy  Włoch – Mediolanie – przez załogę doświadczonych biochemików i kosmetologów. Wysokie stężenie aktywnych składników naturalnych zapewnia głębokie oddziaływanie na wszystkie warstwy skóry, pobudza produkcję elastyny i kolagenu w skórze właściwej  oraz uruchamia proces odnowy i odmładzania komórek. Linia Bremani Care przedstawia całkowicie nowe podejście do pielęgnacji cery i twarzy. W krótkim czasie przywrócisz zmęczonej skórze młodość, jędrność i blask oraz uruchomisz program odnowy komórek.

Bremani Care to luksusowa pielęgnacja najnowszej generacji, prawdziwy eliksir młodości i pełni blasku Twojej skóry.

Zacznij od ekskluzywnego zestawu Bremani Care, który zawiera:

Zestaw kosmetyków Bremani Care

Product Name: Zestaw kosmetyków Bremani Care

Product Description: Produkty Bremani Care zostały specjalnie opracowane dla Nature’s Sunshine i wyprodukowane w wysokotechnologicznym zakładzie produkcyjnym o światowej sławie.

Price: 700

Currency: PLN

Availability: InStock

More...

Sending
User Rating 5 (1 vote)