Promocja!

ZESTAW PRO SENIOR Nature’s Sunshine NSP

595.00 455.00

Żyjemy dziś szybko i intensywnie. Żyjemy w  przeświadczeniu, że zawsze będziemy młodzi. I że problemy starości nas nie dotkną. Nic bardziej mylnego.

Dołącz do nas

Opis

Odpowiednie wsparcie i opieka mogą uczynić życie pogodnym.


Żyjemy dziś szybko i intensywnie. Żyjemy w  przeświadczeniu, że zawsze będziemy młodzi. I że problemy starości nas nie dotkną. Nic bardziej mylnego. Osoby w podeszłym wieku zasługują na szacunek, wsparcie i opiekę. Dokładnie tak jak młodsi, gdy się zestarzeją.

Na starość pracujemy przez całe życie – również dbając o relacje z rodzicami, dziadkami i dziećmi, którym codziennie dajemy wzór. Na starość warto zachować dobre relacje z najbliższymi, ale też warto zachować zdrowie. Twój organizm w zaawansowanym wieku wymaga specjalnego traktowania, a zestaw pro senior dodatkowo pomoże.

KONTROLUJ CHOROBY

Przewlekłe choroby skracają życie, o ile są źle kontrolowane.

Przyjmuj leki regularnie, nawet na choroby, które nie bolą (np. nadciśnienie czy cukrzyca, choroby płuc, nerek, kości). Zmniejszasz w ten sposób ryzyko powikłań, np. udaru czy zawału.

• Jeśli jeszcze nie masz tego za sobą, odstaw papierosy. Nawet teraz nie jest za późno, aby wydłużyć sobie życie.

• Zawsze jeśli niepokoi cię stan zdrowia lub jakiś objaw, zgłoś się do lekarza!

UTRZYMAJ ZDROWE KOŚCI

Zdrowie kości to nie tylko witamina D i wapń! Potrzebują też regularnego ruchu i obciążania mięśni i stawów. Dobra jest każda aktywność, która sprawia ci przyjemność i którą możesz prowadzić regularnie (codziennie) – np. pływanie, taniec, nordic walking. “Programem minimum” są codzienne dłuższe spacery!

ZADBAJ O PAMIĘĆ I JASNY UMYSŁ

Ćwicz pamięć. Rozwiązuj zagadki, krzyżówki, stymuluj mózg nowymi rozwiązaniami. Staraj się przełamać rutynę, nie chodź utartymi ścieżkami.

Dbaj o ciśnienie tętnicze. Niskie ciśnienie tętnicze hamuje zmiany w mózgu, które mogą osłabiać pamięć, uwagę i koncentrację.

• Ucz się nowych rzeczy! Stała edukacja pozwala czuć się młodo.

ŚPIJ DOBRZE

Gdy kładziesz się spać, zapewnij sobie komfort – wygodne łóżko, miękką poduszkę i ciepłą kołdrę, zlikwiduj wszelkie źródła światła (nawet odwróć zegarek, jeśli wyświetla godzinę). Zaciągnij zasłony na okno, wyłącz wszelkie źródła dźwięku. Unikaj kawy i mocnej herbaty już od popołudnia.

ZADBAJ O ZDROWIE STAWÓW

Zadbaj o regularną aktywność z małym obciążeniem dla stawów. Doskonale sprawdzają się ćwiczenia na basenie (dzięki odciążeniu stawów przez wypór wody). Takie aktywności jak bieganie, klęczenie (np. praca na działce) czy noszenie ciężarów nie są wskazane dla bolących stawów. Chrząstka stawowa składa się w większości z wody. Pij dużo wody, aby była dobrze nawodniona!

POPRAW APETYT

W zaawansowanym wieku niedożywienie może stać się znacznie większym problemem niż nadmiar kalorii. Gdy dochodzi do utraty wagi, pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie u lekarza, czy przyczyną nie jest jakaś choroba. Przez brak apetytu dostarczasz do organizmu zbyt mało niezbędnych składników odżywczych.

DBAJ O OCZY

To raczej normalne, że z wiekiem widzisz trochę gorzej, ale nie lekceważ pogarszającego się wzroku. Regularnie chodź do okulisty i dobierz właściwe okulary. Unikaj ostrego światła, a latem używaj okularów przeciwsłonecznych. Dbaj o antyoksydanty w diecie! Wapń, witamina C, fosfor, magnez, potas, witamina E, niacyna; kwas pantotenowy, żelazo, cynk, witamina B6, witamina B2, witamina B1, miedź, mangan, witamina A, kwas foliowy, biotyna; jod, chrom, molibden, selen, witamina B12, witamina D.


SKORZYSTAJ Z DODATKOWEGO WSPARCIA ZESTAWU PRO SENIOR

SKŁAD ZESTAWU PRO SENIOR OD NSP:

2 opakowania Chondroityny, Loclo, Gotu Kola, 2 opakowania Koenzymu Q10 Plus, Wapń Plus Witamina D

 

LOCLO - Błonnik pokarmowy nature's sunshine nsp polskaLOCLO

SUPLEMENT DIETY

BŁONNIK Z JABŁEK I OTRĄB OWSIANYCH

Twój układ pokarmowy nie działa już tak dobrze, jak dawniej? Zadbaj o odpowiednią ilość błonnika w diecie, jest szczególnie ważny dla zdrowia jelit. Brak ci apetytu? Jesz mniej, a przez to nie dostarczasz wystarczająco dużo witamin i minerałów w diecie. Loclo dzięki zawartości kurkumy pomoże przywrócić apetyt, ale również zachować zdrową watrobę. Loclo to również cynamon, który wspomaga serce i krążenie oraz produkcję tzw. dobrego cholesterolu (HDL).

CHONDROITYNAChondroityna Nature's Sunshine nsp polska

SUPLEMENT DIETY

NATURALNY BUDULEC CHRZĄSTKI STAWOWEJ

Siarczan chondroityny naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jest podstawowym składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej wszystkich tkanek łącznych. Niestety bardzo trudno znaleźć chondroitynę w pożywieniu.

gotu kola nature's sunshineGOTU KOLA

SUPLEMENT DIETY

UMYSŁ W DOBREJ FORMIE

Gotu Kola, czyli wąkrotka azjatycka – roślina znana ludzkości od tysięcy lat dzięki swoim właściwościom zdrowotnym. Najpopularniejsza z nich to pomoc w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. To jednak nie wszystko! Wąkrotka harmonizuje działanie układu krążenia oraz przyczynia się do jego prawidłowego funkcjonowania.

KOENZYM Q10 PLUSKoenzym Q10 Plus Nature's Sunshine

SUPLEMENT DIETY

DLA CIAŁA I UMYSŁU

Doskonałe połączenie magnezu, cynku, miedzi, żelaza oraz koenzymu Q10. Magnez pomoże Ci w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, a więc np. pamięci. Żelazo przyczyni się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a miedź pomoże w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Koenzym Q10 jest częścią tzw. Łańcucha oddechowego, czyli procesów odpowiadających za magazynowanie energii w komórkach. Za prace nad łańcuchem oddechowym, w tym koenzymem Q10 i gromadzeniu energii w postaci ATP Peter Mitchell otrzymał w 1968 r. Nagrodę Nobla.  W zaawansowanym wieku ilość Koenzymu Q10 w organizmie mocno spada. Skład produktu uzupełnia owoc głogu, który przyczynia się do lepszego snu.

Wapń Plus Witamina D nature's sunshineWAPŃ PLUS WITAMINA D

SUPLEMENT DIETY

WSPARCIE DLA KOŚCI I MIĘŚNI

Układy kostny i mięśniowy w pewnym wieku zaczynają wymagać specjalnego traktowania i dbania o nie ze szczególną uwagą. Wapń, fosfor i magnez są niezbędne do utrzymania zdrowych kości i zębów. Kluczowa w produkcie jest zawartość witaminy D, która odpowiada za prawidłowe wchłanianie wapnia i fosforu, ale ma też inne właściwości, m.in. wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Dodatkowo witamina D spożywana w ilości 20 μg dziennie pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związanego z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni u mężczyzn i kobiet w wieku 60 lat i starszych.

 


Każdy z produktów stosuj zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na jego etykiecie.

NATURE’S SUNSHINE ZACHĘCA DO PROWADZENIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

źródło

Zestaw Pro Senior Nature's Sunshine nsp polska

Product Name: Zestaw Pro Senior Nature's Sunshine

Product Description: Żyjemy dziś szybko i intensywnie. Żyjemy w przeświadczeniu, że zawsze będziemy młodzi. I że problemy starości nas nie dotkną. Nic bardziej mylnego.

Price: 595

Currency: PLN

Availability: InStock

More...

Sending
User Rating 5 (2 votes)